• Statistieken

Statistieken

Historie aantal inschrijvingen

Jaar Halve marathon Wedstrijd 12 km Recreatie 12 km Recreatie 5 km Kids 2,5 km Kids 0,9 km Scholen 4,2 km Business Run 21,1 km Business 12 km Business 5 km Wheelers Totaal
2019 1.602 193 5.280 1.915 789 ? 100 890 210 51 11.130
2018 1.696 193 4.969 2.041 748 ? 160 1.140 220 26 11.193
2017 2.372 75 6.626 2.305 386 483 270 1.270 270 14.057
2016 –  288 7.529 2.075 365 465 240 –  1.750 390 13.102
2015 –  410 7.223 2.227 385 354 185 –  1.900 330 13.014
2014 –  402 7.633 2.009 351 240 275 –  2.020 500 13.511
2013 –  484 7.089 2.014 314 210 260 –  2.030 380 12.781
2012 –  390 6.849 1.817 370 204 135 –  1.630 310 11.705
2011 –  393 7.084 1.712 287 134 146 –  1.368 274 11.398
2010 –  437 7.943 1.719 443 135 –  1.470 12.147
2009 –  440 6.430 860 351 100 –  970 9.461
2008 –  402 6.470 740 165 15 –  900 8.780

 
Overall klassement

Top 10 mannen overall 12 km
1 Solomon Kiptoo (KEN) 34.17 2012
2 Victor Kipchirchir (KEN) 35.23 2012
3 Dominic Mibei (KEN) 35.31 2017
4 Bashir Abdi (BEL) 35.42 2012
5 Bashir Abdi (BEL) 35.56 2011
6 Khalid Choukoud (NED) 35.59 2011
7 Daniel Kiprotich (KEN) 36.00 2019
8 Abdelhadi El Hachimi (BEL) 36.01 2012
9 Guy Fays (BEL) 36.06 2009
10 David Kogei (KEN) 36.06 2014
Top 10 vrouwen overall 12 km
1 Carolyne Jepkosgei (KEN) 39.21 2019
2 Edith Chelimo (KEN) 39.33 2014
3 Esther Chemtai (KEN) 39.37 2012
4 Violae Jelagat (KEN) 40.20 2014
5 Ivy Kibet (KEN) 40.29 2017
6 Lucy Macharia (KEN) 40.42 2014
7 Esther Chemtai (KEN) 40.46 2013
8 Lilian Jelagat (KEN) 40.48 2013
9 Christine Chepkemei (KEN) 41.05 2012
10 Veerle Dejaeghere (BEL) 41.20 2011

 

Historie top 3 Business Run 12 km

 

2017
1 STOX Vloeren en Keukens 4.00.19
2 Vrije Universiteit 4.13.19
3
Railsport Nederland 4.18.18
2016
1 TNS Nipo – Amsterdam 4.04.00
2 Jacobs Nederland B.V. – Leiden 4.10.34
3
Odlo – Leusden 4.15.07
2015
1 Runner’s World – Amsterdam 4.06.33
2 TNS Nipo – Amsterdam 4.14.06
3
Albemarle Catalysts – Amsterdam 4.16.12
2014
1 Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam 3.55.09
2 TNS NIPO – Amsterdam 4.09.26
3
Railsport Nederland – Houten 4.20.15
2013
1 Stadgenoot – Amsterdam 3.55.59
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 3.59.07
3 Runner’s World – Amsterdam 4.10.13
2012
1 Running Center – Leeuwarden 2.54.54
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 2.56.33
3 TNS NIPO – Amsterdam 3.05.22
 2011 
1 Running Center Int. – Leeuwarden 3.40.19
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 3.55.29
3 TNS NIPO – Amsterdam 4.13.04
 2010 
1 Running Center Int- Leusden 3.46.49
2 PUMA – Leusden 4.07.34
3 Running Center Int. – Leusden 4.11.53
 2009 
1 Fair Play/Running Center – Leusden 3.15.43
2 Fair Play/Running Center – Leusden 3.31.11
3 Plooijer Zaandam BV – Zaandam 3.45.53
 2008 
1 KWS Infra BV – Duivendrecht 4.01.24
2 Leaseplan Nederland N.V. – Almere 4.09.50
3 Plooijer Zaandam BV – Zaandam 4.12.31

 

Historie top 3 Business Run 5 km

2019
2018
2017
1 The Capitals 1.42.40
2 VIP Rotary 1.55.28
3 inSided Running Team 1.59.59
2016
1 Lufthansa Cargo – Schiphol 1.49.59
2 Runner’s World – Amsterdam 1.58.25
3 Elsevier – Amsterdam 1.58.42
2015
1 Accenture – Amsterdam 1.56.34
2 Runner’s World – Amsterdam 1.57.40
3 Bank Mendes Gans – Amsterdam 2.03.47
2014
1 KFC – Amsterdam 1.57.48
2 KFC – Amsterdam 1.58.34
3 Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam 2.02.16
2013
1 Roads – Amsterdam/Haarlem 1.51.17
2 Fiat Group Automobiles Neth. – Lijnden 1.55.16
3 Race Planet – Amsterdam 1.56.45
2012
1 Railsport Nederland – Houten 1.17.49
2 Driessen Zodiac Aerospace – Alkmaar 1.29.55
3 Runner’s World – Amsterdam 1.30.49
2011
1 Hokkai Suisan B.V. – IJmuiden 1.59.33
2 Claresco BV – Veenendaal 2.01.12
3 Running Center 5 km – Leusden 2.05.26

 

Historie top 3 Scholenkampioenschap 4,2 km

2014

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.03.24
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.07.06
3 College Hageveld – Heemstede 1.07.25
Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Jongens 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.02.01
2 TRIAS VMBO – Zaanstad 1.05.55
3 TRIAS VMBO – Zaanstad 1.08.30
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1 Amstelveen College – Amstelveen 56.45
2 College Hageveld – Heemstede 59.12
3 British School of Amsterdam – Amsterdam 1.09.09
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.18.10
2 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.20.15
3 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.31.17
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.10.41
2 College Hageveld – Heemstede 1.12.33
3 Pascal College – Zaandam 1.17.39
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Bram Anderiessen – Amstelveen College 13.18
2 Gijs Habets – College Hageveld 13.29
3 Casper Tjoa – College Hageveld 14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Merel van der Marel – College Hageveld 14.52
2 Elif Hotaman – Pascal College 15.11
3 Remy Leenders – Gerrit van der Veen College 16.09

 

2013

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.39
2 Pascal College – Zaandam 1.17.27
3 Amstelveen College – Amstelveen 1.18.56
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1 College Hageveld – Heemstede 1.01.25
2 British School of Amsterdam – Amsterdam 1.13.03
3 Pascal College – Zaandam 1.22.11
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van Veen College – Amsterdam 1.34.57
2 Saenstroom OPDC – Wormerveer 1.50.47
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.24
2 College Hageveld – Heemstede 1.19.34
3 Trias VMBO – Krommenie 1.20.46
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Lucas Niewenboer – College Hageveld 13.17
2 Gijs Habets – College Hageveld 14.21
3 Bram Anderiessen – Amstelveen College 14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Merel van de Marel – College Hageveld 15.05
2 Cato Haberts – College Hageveld 17.20
3 Esmee Mulders – College Hageveld 17.26

 

2012

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 53.23
2 OSG de Hogeberg – Den Burg 56.35
3 College Hageveld – Heemstede 59.28
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.08.11
2 St. Ignatiusgymnasium – Amsterdam 1.15.44
3 Pascal College – Zaandam 1.20.11
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 12.12
2 Jeroen Büller – College Hageveld 12.40
3 Cor Bijpast – OSG de Hogeberg 13.47
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Femke van der Pal – Pascal College 15.05
2 Esmee Mulders – College Hageveld 16.15
3 Davita de Kleuver – College Hageveld 17.03

 

2011

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 58.10
2 OSG de Hogeberg – Den Burg 58.55
3 Trias VMBO – Krommenie 59.49
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.06
2 College Hageveld – Heemstede 1.21.48
3 British School Of Amsterdam – Amsterdam 1.24.46
Top 3 individueel – Jongens
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 12.58
2 Mitchel Ruiz – CSG Calvijn 14.01
3 Martijn van Haren – OSG de Hogeberg 14.04
Top 3 individueel – Meisjes
1 Liede Lambrix – College Hageveld 16.27
2 Esmee Mulders – College Hageveld 16.47
3 Gebrielle Moet – Pascal College 17.17

 

2010

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 Trias – Krommenie 59.52
2 Calandlyceum – Amsterdam 1.01.06
3 College Hageveld – Heemstede 1.02.04
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1 College Hageveld – Heemstede 1.13.05
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.17.13
3 Vellesan College – IJmuiden 1.19.33
Top 3 Individueel – Jongens
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 13.30
2 Diederik van Rijsewijk – Calandlyceum 14.10
3 Casper Mantje – Mendencollege 14.27
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Tinka Offereins – Amstelveen College 16.37
2 Marije van Deudekom – College Hageveld 16.52
3 Sanne de Boer – Vellesan College 17.56

 

2009

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 57.38
2 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep 1.01.49
3 Petrus Canisius College – Alkmaar 1.06.26
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.08.26
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.09.43
3 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep 1.30.12
Top 3 Individueel – Jongens
1 Daan de Winter – College Hageveld 14.06
2 Robert Rooth – College Hageveld 14.06
3 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 14.22
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Tinka Offereins – Amstelveen College 15.52
2 Marije van Deudekom – College Hageveld 16.24
3 Anne Hurkmans – Amstelveen College 16.36

 

2008

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 Goois Lyceum – Bussum niet bekend
2 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep niet bekend
  Top 3 Scholenteams – Meisjes  
1 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep niet bekend
Top 3 Individueel – Jongens
1 Mark Horsmeijer – Goois Lyceum 16.04
2 Jip van Groeningen – Herbert Vissers College 16.49
3 Niels Klabbers – Herbert Vissers College 17.05
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Merel Koopmans – Goois Lyceum 19.42
2 Bianca – Herbert Vissers College 25.03
3 Laura van der Bijl – Herbert Vissers College 25.03