• Statistieken

Statistieken

Historie aantal inschrijvingen

JaarHalve marathonWedstrijd 12 kmRecreatie 12 kmRecreatie 5 kmKids 2,5 kmKids 0,9 kmScholen 4,2 kmBusiness Run 21,1 kmBusiness 12 kmBusiness 5 kmWheelersTotaal
20191.6021935.2801.915789?1008902105111.130
20181.6961934.9692.041748?1601.1402202611.193
20172.372756.6262.3053864832701.27027014.057
2016– 2887.5292.075365465240– 1.75039013.102
2015– 4107.2232.227385354185– 1.90033013.014
2014– 4027.6332.009351240275– 2.02050013.511
2013– 4847.0892.014314210260– 2.03038012.781
2012– 3906.8491.817370204135– 1.63031011.705
2011– 3937.0841.712287134146– 1.36827411.398
2010– 4377.9431.719443135– 1.47012.147
2009– 4406.430860351100– 9709.461
2008– 4026.47074016515– 9008.780

 
Overall klassement

Top 10 mannen overall 12 km
1Solomon Kiptoo (KEN)34.172012
2Victor Kipchirchir (KEN)35.232012
3Dominic Mibei (KEN)35.312017
4Bashir Abdi (BEL)35.422012
5Bashir Abdi (BEL)35.562011
6Khalid Choukoud (NED)35.592011
7Daniel Kiprotich (KEN)36.002019
8Abdelhadi El Hachimi (BEL)36.012012
9Guy Fays (BEL)36.062009
10David Kogei (KEN)36.062014
Top 10 vrouwen overall 12 km
1Carolyne Jepkosgei (KEN)39.212019
2Edith Chelimo (KEN)39.332014
3Esther Chemtai (KEN)39.372012
4Violae Jelagat (KEN)40.202014
5Ivy Kibet (KEN)40.292017
6Lucy Macharia (KEN)40.422014
7Esther Chemtai (KEN)40.462013
8Lilian Jelagat (KEN)40.482013
9Christine Chepkemei (KEN)41.052012
10Veerle Dejaeghere (BEL)41.202011

 

Historie top 3 Business Run 12 km

 

2017
1STOX Vloeren en Keukens4.00.19
2Vrije Universiteit4.13.19
3
Railsport Nederland4.18.18
2016
1TNS Nipo – Amsterdam4.04.00
2Jacobs Nederland B.V. – Leiden4.10.34
3
Odlo – Leusden4.15.07
2015
1Runner’s World – Amsterdam4.06.33
2TNS Nipo – Amsterdam4.14.06
3
Albemarle Catalysts – Amsterdam4.16.12
2014
1Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam3.55.09
2TNS NIPO – Amsterdam4.09.26
3
Railsport Nederland – Houten4.20.15
2013
1Stadgenoot – Amsterdam3.55.59
2Tophoff Advocaten – Alkmaar3.59.07
3Runner’s World – Amsterdam4.10.13
2012
1Running Center – Leeuwarden2.54.54
2Tophoff Advocaten – Alkmaar2.56.33
3TNS NIPO – Amsterdam3.05.22
 2011 
1Running Center Int. – Leeuwarden3.40.19
2Tophoff Advocaten – Alkmaar3.55.29
3TNS NIPO – Amsterdam4.13.04
 2010 
1Running Center Int- Leusden3.46.49
2PUMA – Leusden4.07.34
3Running Center Int. – Leusden4.11.53
 2009 
1Fair Play/Running Center – Leusden3.15.43
2Fair Play/Running Center – Leusden3.31.11
3Plooijer Zaandam BV – Zaandam3.45.53
 2008 
1KWS Infra BV – Duivendrecht4.01.24
2Leaseplan Nederland N.V. – Almere4.09.50
3Plooijer Zaandam BV – Zaandam4.12.31

 

Historie top 3 Business Run 5 km

2019
2018
2017
1The Capitals1.42.40
2VIP Rotary1.55.28
3inSided Running Team1.59.59
2016
1Lufthansa Cargo – Schiphol1.49.59
2Runner’s World – Amsterdam1.58.25
3Elsevier – Amsterdam1.58.42
2015
1Accenture – Amsterdam1.56.34
2Runner’s World – Amsterdam1.57.40
3Bank Mendes Gans – Amsterdam2.03.47
2014
1KFC – Amsterdam1.57.48
2KFC – Amsterdam1.58.34
3Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam2.02.16
2013
1Roads – Amsterdam/Haarlem1.51.17
2Fiat Group Automobiles Neth. – Lijnden1.55.16
3Race Planet – Amsterdam1.56.45
2012
1Railsport Nederland – Houten1.17.49
2Driessen Zodiac Aerospace – Alkmaar1.29.55
3Runner’s World – Amsterdam1.30.49
2011
1Hokkai Suisan B.V. – IJmuiden1.59.33
2Claresco BV – Veenendaal2.01.12
3Running Center 5 km – Leusden2.05.26

 

Historie top 3 Scholenkampioenschap 4,2 km

2014

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.03.24
2Amstelveen College – Amstelveen1.07.06
3College Hageveld – Heemstede1.07.25
Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Jongens 
1Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.02.01
2TRIAS VMBO – Zaanstad1.05.55
3TRIAS VMBO – Zaanstad1.08.30
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1Amstelveen College – Amstelveen56.45
2College Hageveld – Heemstede59.12
3British School of Amsterdam – Amsterdam1.09.09
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.18.10
2Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.20.15
3Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.31.17
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1Gerrit van der Veen College – Amsterdam1.10.41
2College Hageveld – Heemstede1.12.33
3Pascal College – Zaandam1.17.39
 Top 3 individueel – Jongens 
1Bram Anderiessen – Amstelveen College13.18
2Gijs Habets – College Hageveld13.29
3Casper Tjoa – College Hageveld14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1Merel van der Marel – College Hageveld14.52
2Elif Hotaman – Pascal College15.11
3Remy Leenders – Gerrit van der Veen College16.09

 

2013

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1College Hageveld – Heemstede1.10.39
2Pascal College – Zaandam1.17.27
3Amstelveen College – Amstelveen1.18.56
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1College Hageveld – Heemstede1.01.25
2British School of Amsterdam – Amsterdam1.13.03
3Pascal College – Zaandam1.22.11
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1Gerrit van Veen College – Amsterdam1.34.57
2Saenstroom OPDC – Wormerveer1.50.47
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1College Hageveld – Heemstede1.10.24
2College Hageveld – Heemstede1.19.34
3Trias VMBO – Krommenie1.20.46
 Top 3 individueel – Jongens 
1Lucas Niewenboer – College Hageveld13.17
2Gijs Habets – College Hageveld14.21
3Bram Anderiessen – Amstelveen College14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1Merel van de Marel – College Hageveld15.05
2Cato Haberts – College Hageveld17.20
3Esmee Mulders – College Hageveld17.26

 

2012

Top 3 Scholenteams – Jongens
1College Hageveld – Heemstede53.23
2OSG de Hogeberg – Den Burg56.35
3College Hageveld – Heemstede59.28
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1College Hageveld – Heemstede1.08.11
2St. Ignatiusgymnasium – Amsterdam1.15.44
3Pascal College – Zaandam1.20.11
 Top 3 individueel – Jongens 
1Lucas Nieuwenboer – College Hageveld12.12
2Jeroen Büller – College Hageveld12.40
3Cor Bijpast – OSG de Hogeberg13.47
 Top 3 individueel – Meisjes 
1Femke van der Pal – Pascal College15.05
2Esmee Mulders – College Hageveld16.15
3Davita de Kleuver – College Hageveld17.03

 

2011

Top 3 Scholenteams – Jongens
1College Hageveld – Heemstede58.10
2OSG de Hogeberg – Den Burg58.55
3Trias VMBO – Krommenie59.49
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1College Hageveld – Heemstede1.10.06
2College Hageveld – Heemstede1.21.48
3British School Of Amsterdam – Amsterdam1.24.46
Top 3 individueel – Jongens
1Lucas Nieuwenboer – College Hageveld12.58
2Mitchel Ruiz – CSG Calvijn14.01
3Martijn van Haren – OSG de Hogeberg14.04
Top 3 individueel – Meisjes
1Liede Lambrix – College Hageveld16.27
2Esmee Mulders – College Hageveld16.47
3Gebrielle Moet – Pascal College17.17

 

2010

Top 3 Scholenteams – Jongens
1Trias – Krommenie59.52
2Calandlyceum – Amsterdam1.01.06
3College Hageveld – Heemstede1.02.04
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1College Hageveld – Heemstede1.13.05
2Amstelveen College – Amstelveen1.17.13
3Vellesan College – IJmuiden1.19.33
Top 3 Individueel – Jongens
1Lucas Nieuwenboer – College Hageveld13.30
2Diederik van Rijsewijk – Calandlyceum14.10
3Casper Mantje – Mendencollege14.27
Top 3 Individueel – Meisjes
1Tinka Offereins – Amstelveen College16.37
2Marije van Deudekom – College Hageveld16.52
3Sanne de Boer – Vellesan College17.56

 

2009

Top 3 Scholenteams – Jongens
1College Hageveld – Heemstede57.38
2Herbert Vissers College – Nieuw Vennep1.01.49
3Petrus Canisius College – Alkmaar1.06.26
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1College Hageveld – Heemstede1.08.26
2Amstelveen College – Amstelveen1.09.43
3Herbert Vissers College – Nieuw Vennep1.30.12
Top 3 Individueel – Jongens
1Daan de Winter – College Hageveld14.06
2Robert Rooth – College Hageveld14.06
3Lucas Nieuwenboer – College Hageveld14.22
Top 3 Individueel – Meisjes
1Tinka Offereins – Amstelveen College15.52
2Marije van Deudekom – College Hageveld16.24
3Anne Hurkmans – Amstelveen College16.36

 

2008

Top 3 Scholenteams – Jongens
1Goois Lyceum – Bussumniet bekend
2Herbert Vissers College – Nieuw Vennepniet bekend
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1Herbert Vissers College – Nieuw Vennepniet bekend
Top 3 Individueel – Jongens
1Mark Horsmeijer – Goois Lyceum16.04
2Jip van Groeningen – Herbert Vissers College16.49
3Niels Klabbers – Herbert Vissers College17.05
Top 3 Individueel – Meisjes
1Merel Koopmans – Goois Lyceum19.42
2Bianca – Herbert Vissers College25.03
3Laura van der Bijl – Herbert Vissers College25.03