Statistieken

Historie aantal inschrijvingen

Jaar Wedstrijd 21,1 km Recreatie 21,1 km Wedstrijd 12 km Recreatie 12 km Recreatie 5 km Kids 2,5 km Kids 0,9 km Scholen 4,2 km Business Run 21,1 km Business 12 km Business 5 km GPME Totaal
2017 30  2.342  75  6.626  2.305  386  483  –  270  1.270  270  14.057 
2016 –  –  288 7.529 2.075 365 465 240 –  1.750 390 13.102
2015 –  –  410 7.223 2.227 385 354 185 –  1.900 330 13.014
2014 –  –  402 7.633 2.009 351 240 275 –  2.020 500 13.511
2013 –  –  484 7.089 2.014 314 210 260 –  2.030 380 12.781
2012 –  –  390 6.849 1.817 370 204 135 –  1.630 310 11.705
2011 –  –  393 7.084 1.712 287 134 146 –  1.368 274 11.398
2010 –  –  437 7.943 1.719 443 135 –  1.470 12.147
2009 –  –  440 6.430 860 351 100 –  970 310 9.461
2008 –  –  402 6.470 740 165 15 –  900 490 8.780

 
Overall klassement

Top 10 mannen overall 12 km
1 Solomon Kiptoo (KEN) 34.17 2012
2 Victor Kipchirchir (KEN) 35.23 2012
3 Dominic Mibei (KEN) 35.31 2017
4 Bashir Abdi (BEL) 35.42 2012
5 Bashir Abdi (BEL) 35.56 2011
6 Khalid Choukoud (NED) 35.59 2011
7 Abdelhadi El Hachimi (BEL) 36.01 2012
8 Guy Fays (BEL) 36.06 2009
9 David Kogei (KEN) 36.06 2014
10 Josphat Kiprono (KEN) 36.06 2014
Top 10 vrouwen overall 12 km
1 Edith Chelimo (KEN) 39.33 2014
2 Esther Chemtai (KEN) 39.37 2012
3 Violae Jelagat (KEN) 40.20 2014
4 Ivy Kibet (KEN) 40.29 2017
5 Lucy Macharia (KEN) 40.42 2014
6 Esther Chemtai (KEN) 40.46 2013
7 Lilian Jelagat (KEN) 40.48 2013
8 Christine Chepkemei (KEN) 41.05 2012
9 Veerle Dejaeghere (BEL) 41.20 2011
10 Veerle Dejaeghere (BEL) 41.31 2012

 

Top 10 mannen 12 km 

2017
1 Dominic Mibei (KEN) 35.31
2 Bashir Abdi (BEL) 36.15
3 Malcolm Hicks (NED) 36.30
4 Wouter Ploeger (NED) 36.48
5 Moses Yator (KEN) 36.52
6 Lukas Van Assche (BEL) 37.17
7 Yannick Michiels (BEL) 37.35
8 Tim van de Velde (BEL) 38.07
9 Sander Vercauteren (BEL) 38.33
10 Kjell D’Hondt (BEL) 39.09
2016
1 Bashir Abdi (BEL) 36.24
2 Nicholas Korir (KEN) 36.34
3 Victor Kirui (KEN) 37.18
4 Lukas van Asche (BEL) 37.44
5 Mats Lunders (BEL) 37.46
6 Dennis Laerte (NED) 38.39
7 Kjell D’Hondt (NED) 38.58
8 Erik Negerman (NED) 38.59
9 Jeroen Maas (NED) 39.12
10 Stefan Van den Broeck (NED 39.38
2015
1 Bashir Abdi (BEL) 37.12
2 Alfers Lagat (KEN) 37.30
3 Kjell D’Hondt (BEL) 37.58
4 Stan Niesten (NED) 38.14
5 Michel Butter (NED) 38.25
6 Zac Freudenburg (NED) 38.45
7 Edwin de Vries (NED) 38.52
8 Stefan van den Broeck (BEL) 39.00
9 Tom Koetsenruiter (NED) 39.04
10 Jurjen Polderman (NED) 39.14

 

 Top 15 mannen Nederland – België

2011
1 Bashir Abdi (BEL) 35.56 (15 punten)
2 Khalid Choukoud (NED) 35.59 (14 punten)
3 Koen Naert (BEL) 36.27 (13 punten)
4 Stefan van den Broek  (BEL) 36.29 (12 punten)
5 Kjell de Hondt (BEL) 36.38 (11 punten)
6 Jean-Pierre Weerts (BEL) 37.03 (10 punten)
7 Dieter Vanstreels (BEL) 37.19 (9 punten)
8 Erik Negerman (NED) 37.37 (8 punten)
9 Guy Fays (BEL) 37.35 (7 punten)
10 Mario van Waeyenberge (BEL) 37.42 (6 punten)
11 Frank Bollen (BEL) 37.45 (5 punten)
12 Tim Stessens (BEL) 37.48 (4 punten)
13 Jeroen Maas (NED) 38.23 (3 punten)
14 Tom Vanlamsbrouck (BEL) 38.27 (2 punten)
15 Christophe Clyncke (BEL) 38.33 (1 punt)

 

2010
1 Stefan van den Broek (BEL) 37.16 (15 punten)
2 Hugo van den Broek (NED) 37.24 (14 punten)
3 Koen Naert (BEL) 37.25 (13 punten)
4 Tom Wiggers (NED) 37.27 (12 punten)
5 Michael Brandenbourg (BEL) 37.30 (11 punten)
6 Gino Geyte (BEL) 37.34 (10 punten)
7 Dieter van Streels (BEL) 37.36 (9 punten)
8 Lander van Droogenbroeck (BEL) 37.39 (8 punten)
9 Ronald Schroer (NED) 37.46 (7 punten)
10 Bram Coppens (BEL) 38.38 (6 punten)
11 Stijn Fincioen (BEL) 38.39 (5 punten)
12 Sebastian de Witte (BEL) 38.43 (4 punten)
13 Kristof Mouton (BEL) 38.51 (3 punten)
14 Gert-Jan Liefers (NED) 38.53 (2 punten)
15 Marco Gielen (NED) 39.04 (1 punt)

 

2009
1 Guy Fays (BEL) 36.06 (15 punten)
2 Hugo van den Broek (NED) 36.07 (14 punten)
3 Koen Naert (BEL) 36.23 (13 punten)
4 Hans Janssens (BEL) 36.45 (12 punten)
5 Frederic Collignon (BEL) 36.50 (11 punten)
6 Koen Wilssens (BEL) 36.55 (10 punten)
7 Michael Brandenbourg (BEL) 36.57 (9 punten)
8 Gino van Geyte (BEL) 37.00 (8 punten)
9 Alexander Diaz (BEL) 37.01 (7 punten)
10 Lander van Droogenbroeck (BEL) 37.03 (6 punten)
11 Martin Lauret (NED) 37.12 (5 punten)
12 Kristof van Malderen (BEL) 37.12 (4 punten)
13 Neals Strik (NED) 37.19 (3 punten)
14 Bram Coppens (BEL) 37.34 (2 punten)
15 Michel Butter (NED) 37.46 (1 punt)

 

2008
1 Koen Wilssens (BEL)           38.03 (15 punten)
2 Frederic Collignon (BEL) 38.06 (14 punten)
3 Leonard Ndavisenga (BEL) 38.20 (13 punten)
4 Huub Maas (NED) 38.22 (12 punten)
5 Kristof van Malderen (BEL) 38.23 (11 punten)
6 Tom Wiggers (NED) 38.26 (10 punten)
7 Edo Baart (NED) 38.29 (9 punten)
8 Sébastien Dewitte (BEL) 38.39 (8 punten)
9 Jan Blockx (BEL) 38.41 (7 punten)
10 Ronald Schroer (NED) 38.42 (6 punten)
11 Michel Butter (NED) 38.47 (5 punten)
12 Martin Lauret (NED) 38.48 (4 punten)
13 Theo vd Abbeel (BEL) 38.50 (3 punten)
14 Bart Lieckens (BEL) 38.52 (2 punten)
15 Karl de Raeymaecker (BEL) 38.57 (1 punt)

 

Top 10 vrouwen 12 km

2017
1 Ivy Kibet (KEN)  40.29
2 Irene van Lieshout (NED)  41.55
3 Karen van Proeyen (BEL)  44.37
4 Bo Ummels (NED)  44.51
5 Britt Ummels (NED)  44.52
6 Lotte Krause (NED)  45.51
7 Manon Kruiver (NED)  46.42
8 Els Talloen (BEL)  48.36
9 Katinka de Jong (NED)  49.02
10 Nancy Sieling (NED) 49.31
2016
1 Carolyne Jepkosgei (KEN) 41.09
2 Tabitha Gichia (KEN) 42.02
3 Veerle Dejaeghere (BEL) 42.45
4 Irene van Lieshout (NED) 43.51
5 Marije te Raa (NED) 45.01
6 Manon Kruiver (NED) 45.10
7 Lotte Krause (NED) 46.43
8 Jill Holterman (NED) 46.50
9 Jacolien Ruizendaal (NED) 50.26
10 Geranne Molenaar (NED) 51.05
2015
1 Marije te Raa (NED 43.57
2 Alicen Chepleting (KEN) 44.37
3 Inge de Jong (NED) 44.46
4 Manon Kruiver (NED) 45.33
5 Patty den Ouden (NED) 45.34
6 Karel van Proeyen (BEL) 45.59
7 Anouk Claessens (NED) 47.02
8 Els Talloen (BEL) 47.54
9 Inez-Anne Hagen (BEL) 48.50
10 Joyce Caro (NED) 49.57

 

Historie top 3 Business Run 12 km

2017
1 STOX Vloeren en Keukens 4.00.19
2 Vrije Universiteit 4.13.19
3
Railsport Nederland 4.18.18
2016
1 TNS Nipo – Amsterdam 4.04.00
2 Jacobs Nederland B.V. – Leiden 4.10.34
3
Odlo – Leusden 4.15.07
2015
1 Runner’s World – Amsterdam 4.06.33
2 TNS Nipo – Amsterdam 4.14.06
3
Albemarle Catalysts – Amsterdam 4.16.12
2014
1 Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam 3.55.09
2 TNS NIPO – Amsterdam 4.09.26
3
Railsport Nederland – Houten 4.20.15
2013
1 Stadgenoot – Amsterdam 3.55.59
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 3.59.07
3 Runner’s World – Amsterdam 4.10.13
2012
1 Running Center – Leeuwarden 2.54.54
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 2.56.33
3 TNS NIPO – Amsterdam 3.05.22
 2011 
1 Running Center Int. – Leeuwarden 3.40.19
2 Tophoff Advocaten – Alkmaar 3.55.29
3 TNS NIPO – Amsterdam 4.13.04
 2010 
1 Running Center Int- Leusden 3.46.49
2 PUMA – Leusden 4.07.34
3 Running Center Int. – Leusden 4.11.53
 2009 
1 Fair Play/Running Center – Leusden 3.15.43
2 Fair Play/Running Center – Leusden 3.31.11
3 Plooijer Zaandam BV – Zaandam 3.45.53
 2008 
1 KWS Infra BV – Duivendrecht 4.01.24
2 Leaseplan Nederland N.V. – Almere 4.09.50
3 Plooijer Zaandam BV – Zaandam 4.12.31

 

Historie top 3 Business Run 5 km

2017
1 The Capitals 1.42.40
2 VIP Rotary 1.55.28
3 inSided Running Team 1.59.59
2016
1 Lufthansa Cargo – Schiphol 1.49.59
2 Runner’s World – Amsterdam 1.58.25
3 Elsevier – Amsterdam 1.58.42
2015
1 Accenture – Amsterdam 1.56.34
2 Runner’s World – Amsterdam 1.57.40
3 Bank Mendes Gans – Amsterdam 2.03.47
2014
1 KFC – Amsterdam 1.57.48
2 KFC – Amsterdam 1.58.34
3 Weekbladpers / Runner’s World – Amsterdam 2.02.16
2013
1 Roads – Amsterdam/Haarlem 1.51.17
2 Fiat Group Automobiles Neth. – Lijnden 1.55.16
3 Race Planet – Amsterdam 1.56.45
2012
1 Railsport Nederland – Houten 1.17.49
2 Driessen Zodiac Aerospace – Alkmaar 1.29.55
3 Runner’s World – Amsterdam 1.30.49
2011
1 Hokkai Suisan B.V. – IJmuiden 1.59.33
2 Claresco BV – Veenendaal 2.01.12
3 Running Center 5 km – Leusden 2.05.26

 

Historie top 3 Scholenkampioenschap 4,2 km

2014

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.03.24
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.07.06
3 College Hageveld – Heemstede 1.07.25
Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Jongens 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.02.01
2 TRIAS VMBO – Zaanstad 1.05.55
3 TRIAS VMBO – Zaanstad 1.08.30
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1 Amstelveen College – Amstelveen 56.45
2 College Hageveld – Heemstede 59.12
3 British School of Amsterdam – Amsterdam 1.09.09
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.18.10
2 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.20.15
3 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.31.17
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van der Veen College – Amsterdam 1.10.41
2 College Hageveld – Heemstede 1.12.33
3 Pascal College – Zaandam 1.17.39
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Bram Anderiessen – Amstelveen College 13.18
2 Gijs Habets – College Hageveld 13.29
3 Casper Tjoa – College Hageveld 14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Merel van der Marel – College Hageveld 14.52
2 Elif Hotaman – Pascal College 15.11
3 Remy Leenders – Gerrit van der Veen College 16.09

 

2013

Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.39
2 Pascal College – Zaandam 1.17.27
3 Amstelveen College – Amstelveen 1.18.56
 Top 3 Scholenteams (5e en 6e klas) – Jongens 
1 College Hageveld – Heemstede 1.01.25
2 British School of Amsterdam – Amsterdam 1.13.03
3 Pascal College – Zaandam 1.22.11
 Top 3 Scholenteams (1e en 2e klas) – Meisjes 
1 Gerrit van Veen College – Amsterdam 1.34.57
2 Saenstroom OPDC – Wormerveer 1.50.47
 Top 3 Scholenteams (3e en 4e klas) – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.24
2 College Hageveld – Heemstede 1.19.34
3 Trias VMBO – Krommenie 1.20.46
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Lucas Niewenboer – College Hageveld 13.17
2 Gijs Habets – College Hageveld 14.21
3 Bram Anderiessen – Amstelveen College 14.22
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Merel van de Marel – College Hageveld 15.05
2 Cato Haberts – College Hageveld 17.20
3 Esmee Mulders – College Hageveld 17.26

 

2012

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 53.23
2 OSG de Hogeberg – Den Burg 56.35
3 College Hageveld – Heemstede 59.28
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.08.11
2 St. Ignatiusgymnasium – Amsterdam 1.15.44
3 Pascal College – Zaandam 1.20.11
 Top 3 individueel – Jongens 
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 12.12
2 Jeroen Büller – College Hageveld 12.40
3 Cor Bijpast – OSG de Hogeberg 13.47
 Top 3 individueel – Meisjes 
1 Femke van der Pal – Pascal College 15.05
2 Esmee Mulders – College Hageveld 16.15
3 Davita de Kleuver – College Hageveld 17.03

 

2011

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 58.10
2 OSG de Hogeberg – Den Burg 58.55
3 Trias VMBO – Krommenie 59.49
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1 College Hageveld – Heemstede 1.10.06
2 College Hageveld – Heemstede 1.21.48
3 British School Of Amsterdam – Amsterdam 1.24.46
Top 3 individueel – Jongens
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 12.58
2 Mitchel Ruiz – CSG Calvijn 14.01
3 Martijn van Haren – OSG de Hogeberg 14.04
Top 3 individueel – Meisjes
1 Liede Lambrix – College Hageveld 16.27
2 Esmee Mulders – College Hageveld 16.47
3 Gebrielle Moet – Pascal College 17.17

 

2010

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 Trias – Krommenie 59.52
2 Calandlyceum – Amsterdam 1.01.06
3 College Hageveld – Heemstede 1.02.04
Top 3 Scholenteams – Meisjes
1 College Hageveld – Heemstede 1.13.05
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.17.13
3 Vellesan College – IJmuiden 1.19.33
Top 3 Individueel – Jongens
1 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 13.30
2 Diederik van Rijsewijk – Calandlyceum 14.10
3 Casper Mantje – Mendencollege 14.27
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Tinka Offereins – Amstelveen College 16.37
2 Marije van Deudekom – College Hageveld 16.52
3 Sanne de Boer – Vellesan College 17.56

 

2009

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 College Hageveld – Heemstede 57.38
2 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep 1.01.49
3 Petrus Canisius College – Alkmaar 1.06.26
 Top 3 Scholenteams – Meisjes 
1 College Hageveld – Heemstede 1.08.26
2 Amstelveen College – Amstelveen 1.09.43
3 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep 1.30.12
Top 3 Individueel – Jongens
1 Daan de Winter – College Hageveld 14.06
2 Robert Rooth – College Hageveld 14.06
3 Lucas Nieuwenboer – College Hageveld 14.22
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Tinka Offereins – Amstelveen College 15.52
2 Marije van Deudekom – College Hageveld 16.24
3 Anne Hurkmans – Amstelveen College 16.36

 

2008

Top 3 Scholenteams – Jongens
1 Goois Lyceum – Bussum niet bekend
2 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep niet bekend
  Top 3 Scholenteams – Meisjes  
1 Herbert Vissers College – Nieuw Vennep niet bekend
Top 3 Individueel – Jongens
1 Mark Horsmeijer – Goois Lyceum 16.04
2 Jip van Groeningen – Herbert Vissers College 16.49
3 Niels Klabbers – Herbert Vissers College 17.05
Top 3 Individueel – Meisjes
1 Merel Koopmans – Goois Lyceum 19.42
2 Bianca – Herbert Vissers College 25.03
3 Laura van der Bijl – Herbert Vissers College 25.03

Mis niets en ontvang het laatste hardloopnieuws

Schrijf je in voor de nieuwsbrief