Speciaal voor mannen zal de unieke Men's Circuit Run over 5 kilometer worden georganiseerd, welke zich volledig op het Circuit van Zandvoort afspeelt. Voor zover bekend wordt nergens ter wereld een aparte loop voor mannen georganiseerd. Speciaal voor beginnende lopers, waaronder deelnemers aan Start to Run is het parcours over 5 kilometer erg aantrekkelijk.
De mannen starten direct achter de vrouwen. De start is spectaculair vanuit de Pitsstraat op het racecircuit. Na de start wordt direct door de Tarzanboch 'gescheurd' en zal een kleine ronde van één kilometer worden voldaan met passage van de Pitsstraat waar supporters en toeschouwers een prachtig beeld hebben. Na de doorkomst wordt de Tarzanbocht nogmaals genomen en zal een grote ronde van 4,2 kilometer worden gelopen, waarbij de Hunzerug en de Arie Luyendijkbocht natuurlijk niet ontbreken. Bij de finish voor de eretribune op het Circuit Park Zandvoort worden de mannen ‘afgevlagd' door de zwart/wit geblokte vlaggen. Deze loop is alleen bestemd voor jongens en mannen.
Parcourskaart
klik op kaartje voor vergroting.
Tijdregistratie Bij de start en finish zal registratie van de tijden plaatsvinden. Een dag na het evenement zijn alle uitslagen te vinden op www.rwcircuitrun.nl.