Le Champion

4e Runner's World Zandvoort Circuit Run

zondag 27 maart 2011

 
  • Online inschrijven
    • Individueel
    • Businessloop
    • Scholenkampioenschap
    • Inschrijving controleren
    • Overdragen startnummer
  • |
  • Uitslagen
    • 2010
    • 2009
    • 2008
  • |
  • Nieuwsbrief
    • Archief
    • Afmelden Nieuwsbrief
    • Aanmelden Nieuwsbrief
  • |
  • Gastenboek
  • |
  • Contact
  • Home
  • Algemeen
  • Deelnemers
  • Zandvoort Circuit Run 12 km
  • Ladies Circuit Run 5 km
  • Men's Circuit Run 5 km
  • Scholenkampioenschap 4,2 km
  • Kids Circuit Run 2,5 km
  • Businessloop 12 km
  • Bereikbaarheid & Verblijf
    • Trein en bus
    • Auto
    • Arrangementen
    • Verblijf en toerisme
    • Bewonersinformatie
  • Partners
  • Extra
  • Belgische inschrijving
  • English Registration
 

Bereikbaarheid en Verblijf


Trein en bus

Trein
Zandvoort is mede door een directe treinverbinding vanuit Amsterdam, Haarlem en Den Haag per trein prima bereikbaar vanuit het hele land. Wij adviseren je dan ook nadrukkelijk om gebruik te maken van deze mogelijkheid in het kader van het milieu én verkeersbeperkende maatregelen in Zandvoort van de verkeersoverlast in Zandvoort door het evenement. Kijk op www.9292ov.nl voor informatie over het openbaar vervoer naar Zandvoort. De NS zet extra treinen in tijdens dit evenement.

Het treinstation bevindt zich op loopafstand (ca. 900 meter) van het Circuit Park Zandvoort, alwaar de start en finish van alle looponderdelen én het nevenprogramma van de Runner’s World Zandvoort Circuit Run plaatsvinden.

Route vanaf station naar de start Bij aankomst in Zandvoort neemt u vanaf het perron de trap omhoog, door het stationsgebouw en komt u uit op het Stationsplein. Vanaf het Stationsplein gaat u rechtsaf door de Van Speijkstraat in noordelijke richting. Aan het einde van de Van Speijkstraat steekt u schuin over langs het benzinestation en vervolgt de Burgemeester van Alphenstraat. Al na ca. 450 meter ziet u aan de rechterkant de ingang van het Circuit Park Zandvoort.

Bus
Zandvoort is bereikbaar met buslijn 80. Lijn 80 rijdt vanaf de Marnixstraat in Amsterdam via Haarlem Spaarnewoude, Heemstede/Aerdenhout naar het centrum van Zandvoort. Vanaf het centrum kan je lopend naar het circuit (10 minuten). Voor actuele reistijden kijk op www.9292ov.nl.

 

 

 


 
Copyright Le Champion - Disclaimer - Sitemap